projekt poisťovne logo generali

PODCAST: O duševnom zdraví, syndróme vyhorenia a vplyve prostredia na našu psychiku s úspešnou psychiatričkou Ľubomírou Izákovou

31. 10. 2019

V podcastoch Generali Balans sa rozprávame s odborníkmi a známymi osobnosťami o návode na vyrovnaný a zdravý život. Hosťom dnešného podcastu Generali Balans je známa psychiatrička a prezidentka Slovenskej psychiatrickej spoločnosti Ľubomíra Izáková, ktorá vedie akútne ženské oddelenie Psychiatrickej kliniky Lekárskej fakulty Univerzity Komenského a Univerzitnej nemocnice v Bratislave. V rozhovore nám prezradila čo všetko vplýva na našu psychiku, objasní ako sa vyhnúť syndrómu vyhorenia a priblíži problémy, ktorým čelia mladí ľudia vo virtuálnom prostredí. S doktorkou Ľubomíou Izákovou sa rozprával športový komentátor a moderátor Števo Eisele.

Výborné na podcastoch je, že si ich možete vypočuť takmer kdekoľvek. Po ceste do práce, alebo pri návrate z práce domov bez ohľadu na to, či idete pešo, MHD alebo autom. Rovnako dobre sa však počúvajú aj doma pri upratovaní, varení alebo cvičení.

Podcast si môžete vypočuť aj na SoundCloud, Mixcloud, Apple Podcasts, PodBean, Audiolibrix, Spotify či YouTube, ale aj cez RSS alebo stiahnuť ako MP3.

Vyrovnane a s úsmevom, príjemné počúvanie.

 

Bezplatná linka dôvery Nezábudka opäť funguje! Linka poskytuje emočnú podporu v psychickej kríze, pomoc pri orientácii v ťažkej životnej situácii, informácie, ktoré vám pomôžu nájsť východisko a kontakty na odborníkov a zariadenia z oblasti problematiky psychického zdravia. Telefónne číslo: 0800 800 566. 

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.