projekt poisťovne logo generali

Balans Talks

Generali Balans Talks sú stretnutia „v priamom prenose“ pre každého, komu nie je jeho zdravie ľahostajné. Otvárame témy o vitalite, pohybe, zdravej strave, prevencii i cestovaní. Fundované prednášky a živé diskusie sa venujú zdravému životnému štýlu z netuctového uhla pohľadu a prepájajú vedu s každodenným životom. Inšpiratívni hostia z rôznych oblastí rozšíria vnímanie témy večera a dodajú jej nový rozmer.

Zisti viac

Najbližšie podujatia

O najbližších termínoch a témach vás budeme včas informovať. Máte sa na čo tešiť!

Spíkri

Dávame priestor výnimočným osobnostiam, ktoré sa pozerajú na témy z rôznych, často netradičných, uhlov pohľadu.

MUDr. Mgr. Tomáš Hromádka, PhD.

známy neurovedec z Neuroimunologického ústavu SAV

Špičkový slovenský vedec, ktorý pôsobí v neuroimunologickom ústave Slovenskej akadémie vied. Prepojením dvoch komplexných vedeckých odborov, neurológie a imunológie prináša nové svetlo do liečby zákerných ochorení nervového systému, medzi ktoré patria aj poruchy nálad. Práve vďaka tomu dokáže priblížiť zložitý svet neurónov a šťastia aj laikom.


Honba za šťastím v dobe digitálnej
Súvisiace články

Mgr. Mária Tóthová Šimčáková

úspešná psychologička, lektorka a spisovateľka

Špecialistka na ľudské myslenie, prežívanie a správanie, ktorá pravidelne prispieva do odborných publikácií, poradní a časopisov. Vo svojich knihách sa venuje osobnostnému vývoju, rastu a výchove. Je uznávanou odborníčkou na moderné závislosti na digitálnych technológiách, ktoré v dnešnej dobe postihujú (nielen) mladú generáciu.


Honba za šťastím v dobe digitálnej

Mgr. Aleš Bednařík

psychológ, soft-skills tréner a happytarián

Psychológ, tréner, rečník a spisovateľ známy svojim osobným prístupom s viac ako 20-ročnými skúsenosťami. Pri učení nových zručností výborne spája svoju osobnú prax s výskumami o ľudskom správaní. Dlhodobo sa venuje pozitívnej psychológií, ktorá prináša každodenné šťastie a spokojnosť v živote.


Honba za šťastím v dobe digitálnej

Vstupné zbierame pre program Učenie pre život

Celý výťažok zo vstupného bude venovaný na podporu programu Učenie pre život, ktorý v rámci celosvetovej iniciatívy The Human Safety Net spustila Generali aj na Slovensku. Bezplatný program Učenie pre život pomáha znevýhodneným a sociálne slabým rodinám s deťmi vo veku 0 – 6 rokov. Rodičia sa v programe postupne učia, ako rozvíjať zručnosti, schopnosti a vedomosti svojich detí.

Viac informácií o programe nájdete na www.ucenieprezivot.sk

Nahliadnite na prvý Generali Balans Talk

Prihláste sa a buďte vždy v obraze

Nezmeškajte žiadnu z pripravovaných udalostí Generali Balans Talks a dostávajte výber tých najlepších článkov z blogu Generali Balans.

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás: