Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácii
projekt poisťovne logo generali

Balans Talks

Generali Balans Talks sú stretnutia „v priamom prenose“ pre každého, komu nie je jeho zdravie ľahostajné. Otvárame témy o vitalite, pohybe, zdravej strave, prevencii i cestovaní. Fundované prednášky a živé diskusie sa venujú zdravému životnému štýlu z netuctového uhla pohľadu a prepájajú vedu s každodenným životom. Inšpiratívni hostia z rôznych oblastí rozšíria vnímanie témy večera a dodajú jej nový rozmer.

Zisti viac

Najbližšie podujatia

O najbližších termínoch a témach vás budeme včas informovať. Máte sa na čo tešiť!

Spíkri

Dávame priestor výnimočným osobnostiam, ktoré sa pozerajú na témy z rôznych, často netradičných, uhlov pohľadu.

MUDr. Mgr. Tomáš Hromádka, PhD.

známy neurovedec z Neuroimunologického ústavu SAV

Špičkový slovenský vedec, ktorý pôsobí v neuroimunologickom ústave Slovenskej akadémie vied. Prepojením dvoch komplexných vedeckých odborov, neurológie a imunológie prináša nové svetlo do liečby zákerných ochorení nervového systému, medzi ktoré patria aj poruchy nálad. Práve vďaka tomu dokáže priblížiť zložitý svet neurónov a šťastia aj laikom.


Honba za šťastím v dobe digitálnej
Súvisiace články

Mgr. Mária Tóthová Šimčáková

úspešná psychologička, lektorka a spisovateľka

Špecialistka na ľudské myslenie, prežívanie a správanie, ktorá pravidelne prispieva do odborných publikácií, poradní a časopisov. Vo svojich knihách sa venuje osobnostnému vývoju, rastu a výchove. Je uznávanou odborníčkou na moderné závislosti na digitálnych technológiách, ktoré v dnešnej dobe postihujú (nielen) mladú generáciu.


Honba za šťastím v dobe digitálnej

Mgr. Aleš Bednařík

psychológ, soft-skills tréner a happytarián

Psychológ, tréner, rečník a spisovateľ známy svojim osobným prístupom s viac ako 20-ročnými skúsenosťami. Pri učení nových zručností výborne spája svoju osobnú prax s výskumami o ľudskom správaní. Dlhodobo sa venuje pozitívnej psychológií, ktorá prináša každodenné šťastie a spokojnosť v živote.


Honba za šťastím v dobe digitálnej

Vstupné zbierame pre program Učenie pre život

Celý výťažok zo vstupného bude venovaný na podporu programu Učenie pre život, ktorý v rámci celosvetovej iniciatívy The Human Safety Net spustila Generali aj na Slovensku. Bezplatný program Učenie pre život pomáha znevýhodneným a sociálne slabým rodinám s deťmi vo veku 0 – 6 rokov. Rodičia sa v programe postupne učia, ako rozvíjať zručnosti, schopnosti a vedomosti svojich detí.

Viac informácií o programe nájdete na www.ucenieprezivot.sk

Nahliadnite na prvý Generali Balans Talk

Prihláste sa a buďte vždy v obraze

Nezmeškajte žiadnu z pripravovaných udalostí Generali Balans Talks a dostávajte výber tých najlepších článkov z blogu Generali Balans.

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás: