Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácii
projekt poisťovne logo generali

Všetky témy

Október 2020

Aktívni seniori

Slovensko patrí medzi najrýchlejšie starnúce populácie v Európe. Odborníci predpovedajú, že v roku 2060 budú obyvatelia Slovenska vo veku 65+ tvoriť až jednu tretinu celkového obyvateľstva. Spolu s viacerými odborníkmi sme sa preto tento mesiac pozreli na to, ako zostať fit a aktívny aj vo vyššom veku.
September 2020

Spokojný domov

Domov, sladký domov. Je naším útočiskom, trávime v ňom čas so svojimi najbližšími, investujeme do jeho zariaďovania, máme v ňom svoje obľúbené miestočká, zveľaďujeme ho, aby sme sa tam vždy radi vracali. Vraví sa, že domov je najmä o ľuďoch, s ktorými v ňom bývame – o to viac nám záleží na bezpečí a ochrane domova aj blízkych, aby nám túto pohodu nič nepokazilo. V septembri sa preto na Generali Balans venujeme témam, ktoré urobia naše príbytky spokojným, zdravým a bezpečným domovom.
August 2020

Bezpečne v horách

Slováci sú národom turistov. Tohtoročnú letnú dovolenku plánuje v horách stráviť viac ako 40 % z nás. V spolupráci s Horskou záchrannou službou a odborníkmi z BMC SAV rozoberieme v najbližších týždňoch zaujímavé témy, ktoré spravia váš pobyt na horách nielen krásnym a ozdravujúcim, ale aj bezpečným.
Júl 2020

Zdravé črevá

Naše črevá sú pre celkové zdravie dôležitejšie, ako by sa mohlo zdať. Nehovorí sa nadarmo, že naše brucho je naším druhým mozgom a že základ imunity je práve tu. Vedeli ste, že má vplyv dokonca aj na naše nálady a mentálne zdravie? Tento mesiac si spolu s odborníkmi posvietime na vesmír ukrytý v našom bruchu v podobe črevného mikrobiómu a na zdravé trávenie.
Jún 2020

Zdravie a práca

Popri zanietenej práci kvôli prioritám idú naše zdravé zvyky často bokom – či už pracujeme z domu alebo chodíme do kancelárie. A sú povolania, ktoré dávajú nášmu zdraviu riadne zabrať. V júni sme sa preto pozreli na to, ako udržať svoje telo a myseľ šťastné a zdravé aj v práci a zároveň mať splnené všetky povinnosti.

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás: