Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácii
projekt poisťovne logo generali

Všetky témy

August 2020

Bezpečne v horách

Slováci sú národom turistov. Tohtoročnú letnú dovolenku plánuje v horách stráviť viac ako 40 % z nás. V spolupráci s Horskou záchrannou službou a odborníkmi z BMC SAV rozoberieme v najbližších týždňoch zaujímavé témy, ktoré spravia váš pobyt na horách nielen krásnym a ozdravujúcim, ale aj bezpečným.
Júl 2020

Zdravé črevá

Naše črevá sú pre celkové zdravie dôležitejšie, ako by sa mohlo zdať. Nehovorí sa nadarmo, že naše brucho je naším druhým mozgom a že základ imunity je práve tu. Vedeli ste, že má vplyv dokonca aj na naše nálady a mentálne zdravie? Tento mesiac si spolu s odborníkmi posvietime na vesmír ukrytý v našom bruchu v podobe črevného mikrobiómu a na zdravé trávenie.
Jún 2020

Zdravie a práca

Popri zanietenej práci kvôli prioritám idú naše zdravé zvyky často bokom – či už pracujeme z domu alebo chodíme do kancelárie. A sú povolania, ktoré dávajú nášmu zdraviu riadne zabrať. V júni sme sa preto pozreli na to, ako udržať svoje telo a myseľ šťastné a zdravé aj v práci a zároveň mať splnené všetky povinnosti.

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás: