projekt poisťovne logo generali

PODCAST: O zdravom pohybe, tréningu a živote profesionálneho športovca s najúspešnejším slovenským triatlonistom Richardom Vargom

19. 06. 2019

V podcastoch Generali Balans sa rozprávame s odborníkmi a známymi osobnosťami o návode na vyrovnaný a zdravý život. Hosťom Generali Balans je tentokrát najúspešnejší slovenský triatlonista Richard Varga. Richard prezradí informácie zo zákulisia drsnej triatlonovej prípravy, ako mu k lepším výkonom pomohla meditácia, ale aj ako zvláda tréningové plány a preteky po celom svete popri otcovských a rodinných povinnostiach. S Richardom Vargom sa rozprával športový komentátor a moderátor Števo Eisele.

Započúvajte sa do našich podcastov, či už po ceste do práce, alebo pri návrate z práce domov bez ohľadu na to, či idete pešo, MHD alebo autom. Rovnako dobre sa však počúvajú aj doma pri upratovaní, varení alebo cvičení.

Podcast si môžete vypočuť aj na SoundCloud, Mixcloud, Apple Podcasts, Podbean, Audiolibrix, Spotify či YouTube, ale aj cez RSS alebo stiahnuť ako MP3.

PODCAST: O zdravom pohybe, tréningu a živote profesionálneho športovca s najúspešnejším slovenským triatlonistom Richardom Vargom

Vyrovnane a s úsmevom, príjemné počúvanie!

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.