Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácii

VIDEO: India, nenávidená a milovaná zároveň – prečo ju aspoň raz v živote navštíviť

Jožo a Hanka Orgonášovci 20. 02. 2019

India je nielen obrovská, ale aj neuveriteľne pestrá krajina. Tisíce chutí, vôní a dojmov. V tomto videu zhodnotíme pozitíva aj negatíva, ktoré India ako turistická destinácia má. Čerpáme z vlastných zážitkov z nášho mesačného pobytu v Indii, ale aj zo skúseností iných cestovateľov a ich potuliek po indickom subkontinente. Vysvetlíme, prečo si myslíme, že Indiu sa určite oplatí aspoň raz za život navštíviť a pridáme aj zopár našich tipov a praktických rád.

Zdroj foto

Zdroj hudby

Namasté a šťastnú cestu!

Jožo a Hanka Orgonášovci

www.cestujemespolu.com

Milujeme cestovanie, spoznávanie nových krajín, kultúr a zaujímavých miest. Keďže sme však bežne zamestnaní, naše časové aj finančné možnosti sú obmedzené. Cestujeme preto skôr netradične a najmä nízkonákladovo. O svoje cestovateľské tipy a rady, ako skĺbiť prácu s cestovaním, sa radi podelíme so všetkými, ktorí chcú tiež vedieť, ako na to.
Všetky články autora

Aj toto by vás mohlo zaujímať:

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky priamo do vašej schránky

Inšpirujte sa raz týždenne našimi tipmi na zdravší životný štýl. Prinášame praktické rady, ktoré sú v prvom rade kompatibilné s dnešnou dobou.