Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácii

VIDEO: Praktické tipy na lepšie cestovateľské a dovolenkové fotografie

Jožo a Hanka Orgonášovci 10. 07. 2019

Keďže dovolenková cestovateľská sezóna sa už rozbieha na plné obrátky, pripravili sme si pre vás 8 praktických tipov, ako dosiahnuť, aby vaše zábery z ciest vyzerali čo najlepšie. Ide o tipy, ktoré môže pri súčasnej technike aplikovať pri troche snahy každý. Nie je nutná žiadna špeciálna fotografická príprava bez ohľadu na to, či fotíte „len” mobilom alebo serióznejším fotoaparátom.

Zdroj foto

Nech sa vám aj s našimi tipmi podaria krásne cestovateľské a dovolenkové zábery!

Jožo a Hanka Orgonášovci

www.cestujemespolu.com

Milujeme cestovanie, spoznávanie nových krajín, kultúr a zaujímavých miest. Keďže sme však bežne zamestnaní, naše časové aj finančné možnosti sú obmedzené. Cestujeme preto skôr netradične a najmä nízkonákladovo. O svoje cestovateľské tipy a rady, ako skĺbiť prácu s cestovaním, sa radi podelíme so všetkými, ktorí chcú tiež vedieť, ako na to.
Všetky články autora

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky priamo do vašej schránky

Inšpirujte sa raz týždenne našimi tipmi na zdravší životný štýl. Prinášame praktické rady, ktoré sú v prvom rade kompatibilné s dnešnou dobou.