projekt poisťovne logo generali

Motorkári, poskytuje vám vaša prilba dostatočnú ochranu? Poradíme vám, ako si vybrať tú správnu.

26. 08. 2022

Či už jazdíte pravidelne, alebo len príležitostne, základom je kvalitná motocyklová prilba, ktorá vám sadne. Správna helma každoročne zachráni pri dopravných nehodách tisíce životov. Veľký vyber prilieb na dvojkolesové vozidlá však sťažuje výber toho správneho typu.

Tento článok vznikol v rámci mesačného špeciálu venovanému kúpe auta. Buďte na cestách zodpovední a opatrní, aby ste vždy šťastne dorazili do cieľa. V poisťovni Generali vám radi pomôžeme nájsť to vhodné poistenie, ktoré bude vaše auto kryť v každej situácii. Navštívte svoju najbližšiu pobočku.

Táto praktická infografika poskytuje prehľad najdôležitejších aspektov, ktoré treba zvážiť pri kúpe prilby na motorku. Budete tak môcť nájsť tú najbezpečnejšiu možnosť pre vás a vášho spolujazdca.

Generali_How safe is your Motorbike Helmet_Infographic_SLOVAKIA_220822.png

Dopravné nehody sa môžu stať kedykoľvek. Ochranné prvky by ste preto, ako motocyklista, určite nemali podceniť. Okrem kvalitnej prilby sa oplatí investovať aj do vhodného oblečenia pre motorkárov, ktoré vás ochráni pred zranením. A ani na motorke sa nezabudnite chrániť vhodným poistením.

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.