projekt poisťovne logo generali

Domáci silový tréning s Janou Earl

Jana Earl 24. 05. 2023

Aby bolo telo zdravé, vyžaduje si pravidelnú starostlivosť. Je obzvlášť dôležité budovať a udržať silné svalstvo s pribúdajúcimi rokmi. Aeróbne cvičenia a cvičenia s vysokou intenzitou sú skvelé na posilnenie srdca, pľúc a kardiovaskulárneho zdravia, silový tréning pomáha zvýšiť výdrž, posilňuje kosti a kĺby a tým pomáha predísť zraneniam.

Tento článok vznikol v rámci mesačného špeciálu, v ktorom sa venujeme cyklistike, aby sme si užili bezstarostnú a bezpečnú jazdu na dvoch kolesách. V prípade krádeže bicykla či nehody sa môžeš spoľahnúť na poistenie bicyklov od poisťovne Generali.

Budovanie svalstva je dôležitou časťou tréningového plánu, lebo pomáha vytónovať svalstvo, udržiavať rovnováhu tela, znížiť riziko zranenia a zlepšuje celkové zdravie. Silové tréningy môžu byť rôzne, či už cvičíme so závažím, s ťažšími váhami vo fitku alebo s vlastnou váhou v podobe HIIT tréningov. Dnes som si pre vás pripravila tréning so závažím, ktoré si vieme doma vytvoriť a prispôsobiť našim potrebám. Ja som si naplnila ruksak s knihami a vážil zhruba 10-15 kg.

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.