projekt poisťovne logo generali

Infografika: Technológie budúcnosti pre autá

05. 09. 2022

V dnešnej dobe sú alternatívy k fosílnym palivám nevyhnutné na zníženie škôd na životnom prostredí a elektrické vozidlá môžu zohrávať významnú úlohu pre dosiahnutie ekologickejšej a čistejšej budúcnosti. Do roku 2030 chce vláda dosiahnuť, aby elektrické vozidlá tvorili až 30% osobných automobilov, 70% úžitkových vozidiel a neuveriteľných 80% dvoj a trojkolesových vozidiel.

Tento článok vznikol v rámci mesačného špeciálu venovanému kúpe auta. Buďte na cestách zodpovední a opatrní, aby ste vždy šťastne dorazili do cieľa. V poisťovni Generali vám radi pomôžeme nájsť to vhodné poistenie, ktoré bude vaše auto kryť v každej situácii. Navštívte svoju najbližšiu pobočku.

Zdravie a bezpečnosť sú na prvom mieste a preto je zavedenie elektrických vozidiel také dôležité pre našu budúcnosť. Ak máte záujem o ekologickejší spôsob cestovania, elektrické vozidlo by mohlo byť odpoveďou. A nezabúdajte, že dôležité je aj dobré poistenie vozidla, ktoré zabezpečí vaše finančné zdravie v prípade nehody alebo nešťastnej udalosti.

generali-smart-car-new-compress (1) (1).gif

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.