projekt poisťovne logo generali

PODCAST: S organizačnou psychologičkou Kristínou Pomothy o tom, ako vyzerá zdravé pracovné prostredie, čo je „wellbeing“ zamestnancov, o kulte práce a o nevyhnutných zmenách na pracoviskách

15. 06. 2020

V tomto podcaste sme vyspovedali organizačnú psychologičku Kristínu Pomothy, ktorá študovala v Miláne aj v Londýne. Jej práca ju priviedla do rôznych zahraničných destinácií, akými je napríklad San Francisco, Tel Aviv, Praha či Doha. No pomáha aj firmám na Slovensku. Venuje sa poradenstvu, pracuje so startupmi aj s globálnymi tímami. Jej cieľom je budovať kvalitné a zdravé pracovné prostredie, pomáhať s „wellbeingom“ zamestnancov, s rozvojom zamestnancov a lídrov a poukazovať na to, že aj duševné zdravie zamestnancov je dôležité a malo by byť v záujme zamestnávateľov rovnako, ako je v súčasnosti podávanie výkonu.

Tento podcast vznikol v rámci mesačného špeciálu, v ktorom sa spolu s odborníkmi venujeme rôznym pracovným témam a vplyvu práce na naše zdravie pri príležitosti spustenia predaja jedinečného životného poistenia, ktoré ako jediné na trhu ponúka len poisťovňa Generali a je prispôsobené rizikám vyplývajúcim z povolania a záľub.

Podcast si môžete vypočuť aj na  Apple PodcastsSpotify či YouTube, ale aj cez RSS alebo stiahnuť ako MP3.

Vyrovnane a s úsmevom, príjemné počúvanie!

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.