projekt poisťovne logo generali

Potrebujete naštartovať svoju kreativitu? Skúste naše tipy

02. 07. 2020

Svet je plný neuveriteľných príkladov kreativity, od Madonny až po Monu Lízu. Snaha vniesť do svojho vlastného života kreativitu sa však niekedy môže javiť ako márna, mnohým sa totiž nedarí nájsť inšpiráciu. Ak hľadáte nové spôsoby, ako sa kreatívne pozrieť na problém alebo úlohu, prinášame vám 9 tipov, ktoré vám s tým pomôžu.

Tento článok vznikol v rámci mesačného špeciálu, v ktorom sa spolu s odborníkmi venujeme rôznym pracovným témam a vplyvu práce na naše zdravie pri príležitosti spustenia predaja jedinečného životného poistenia, ktoré ako jediné na trhu ponúka len poisťovňa Generali a je prispôsobené rizikám vyplývajúcim z povolania a záľub.

Kreativita, teda akákoľvek tvorivá činnosť, je súčasťou nášho života v rôznych podobách. Niekto je kreatívny v kuchyni, iný má nekonečné množstvo nápadov pre svoje umelecké diela a možno poznáte aj niekoho, kto je kreatívny vo vymýšľaní výhovoriek 🙂 Kreativitu využívajú dokonca aj povolania ako analytici či programátori, ktoré sa na prvý pohľad nemusia zdať tvorivé  v porovnaní s povolaniami maliarov či skladateľov. Či ste nádejný ilustrátor alebo len hľadáte nové spôsoby, ako sa pozrieť na problém alebo úlohu, tieto jednoduché tipy na podporu kreativity vám pomôžu začať.

Boost-your-creativity-SLOVAKIAN-01.jpg

Žite každý deň naplno s našimi radami a užitočnými tipmi – a zistite, aké výhody by vám mohlo priniesť životné poistenie.

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.