projekt poisťovne logo generali

Video: Pripravte svoje deti na nástrahy online sveta

11. 08. 2021

Sociálne siete sa stali neodlučiteľnou súčasťou našich životov. Je ťažké rozpamätať sa, aké to bolo kedysi bez nich. A majú svoje nesporné výhody. Stačí jedno kliknutie a ste v kontakte s novými i starými priateľmi. Nikdy nebolo jednoduchšie nájsť starých známych, dať sa s kýmkoľvek do reči alebo podeliť sa o obľúbené fotky. Vo virtuálnom svete sa však nachádzajú aj rôzne nástrahy.

Poisťovňa Generali je najdigitálnejšou poisťovňou na poistnom trhu – poistenie môžete uzatvoriť aj online bez potreby osobného kontaktu a ponúkame množstvo ďalších služieb bezpečne, jednoducho a rýchlo v digitálnej podobe. Aj v tejto oblasti reagujeme na potreby trhu a neustále prinášame inovatívne online riešenia, ktoré našim klientom zabezpečia maximálny komfort a prvotriedny servis.

Pre mladých ľahko ovplyvniteľných ľudí môžu byť sociálne siete nebezpečným miestom. V čase dospievania, keď chcú byť obľúbení, moderní a čo najviac cool, môžu sociálne siete podkopávať ich sebadôveru a zvýrazniť ich zraniteľnosť. Napriek tomu však vieme, že medzi mladými ľuďmi sú sociálne média mimoriadne populárne.

Môže by náročné kontrolovať, čo vaše dieťa robí, no nezúfajte. Tu nájdete niekoľko jednoduchých spôsobov, ako ochrániť svoje dospievajúce deti pred negatívnym vplyvom sociálnych médií.

 

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.