Používaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením svojho internetového prehliadača. Viac informácii
projekt poisťovne logo generali

Jednoduché vianočné dekorácie, ktoré si môžete vyrobiť doma

16. 12. 2020

Sviatky so sebou prinášajú príjemné povinnosti, ako kupovanie darčekov, prípravu sviatočných jedál a pečenie medovníčkov. Nesmieme tiež zabudnúť na výzdobu našich domácností vianočnými dekoráciami, ktorá je jasným znakom toho, že sa začína sviatočné obdobie.

Tento článok vznikol v rámci mesačného špeciálu venovanému našim najmenším. Spolu s odborníkmi sa venujeme témam rozvoja detí, aby boli zdravé, šťastné a mali ten správny štart do života. Rovnaký cieľ má aj program Učenie pre život, ktorý v rámci celosvetovej iniciatívy The Human Safety Net spustila poisťovňa Generali v spolupráci s Úniou materských centier, so snahou pomôcť deťom zo znevýhodnených rodín na Slovensku.

Ak túžite po nových ozdobách, ale nechcete míňať veľa peňazí a chcete tiež ušetriť životné prostredie, inšpirujte sa našimi cenovo dostupnými a kreatívnymi nápadmi.

Vyrábanie nových ozdôb je zábava pre celú rodinu. Zapojte aj svojich najmenších, nechajte ich tvoriť a výsledkom môžu byť dekorácie, ktoré vám budú ešte vzácnejšie, ako kupované.

Zapnite si príjemné vianočné melódie a veselé zdobenie!

Vianočné dekor.png

 

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.