projekt poisťovne logo generali

Jednoduché vianočné dekorácie, ktoré si môžete vyrobiť doma

16. 12. 2020

Sviatky so sebou prinášajú príjemné povinnosti, ako kupovanie darčekov, prípravu sviatočných jedál a pečenie medovníčkov. Nesmieme tiež zabudnúť na výzdobu našich domácností vianočnými dekoráciami, ktorá je jasným znakom toho, že sa začína sviatočné obdobie.

Tento článok vznikol v rámci mesačného špeciálu venovanému našim najmenším. Spolu s odborníkmi sa venujeme témam rozvoja detí, aby boli zdravé, šťastné a mali ten správny štart do života. Rovnaký cieľ má aj program Učenie pre život, ktorý v rámci celosvetovej iniciatívy The Human Safety Net spustila poisťovňa Generali v spolupráci s Úniou materských centier, so snahou pomôcť deťom zo znevýhodnených rodín na Slovensku.

Ak túžite po nových ozdobách, ale nechcete míňať veľa peňazí a chcete tiež ušetriť životné prostredie, inšpirujte sa našimi cenovo dostupnými a kreatívnymi nápadmi.

Vyrábanie nových ozdôb je zábava pre celú rodinu. Zapojte aj svojich najmenších, nechajte ich tvoriť a výsledkom môžu byť dekorácie, ktoré vám budú ešte vzácnejšie, ako kupované.

Zapnite si príjemné vianočné melódie a veselé zdobenie!

Vianočné dekor.png

 

Sme aj na Instagrame

#zdravie #zdraverecepty #zdravoachutne #pohyb #fitness #vitalita #cestovanie
Ak sú toto aj vaše srdcové instatémy, sledujte nás:

Novinky a výber toho najlepšieho z Generali Balans raz mesačne priamo do vašej e-mailovej schránky.